تعمیر تلویزیون در تهرانپارس

 

تکنیک tv  نمایندگی تعمیر تلویزیون در تهرانپارس با بیش از 20 سال تجربه در زمینه ی تعمیر لوازم صوتی و تصویری با بهره گیری از کادر متخصص تعمیر تلویزیون، آمادگی دارد تعمیرات دستگاه  شما را در اسرع وقت و با قیمت مناسب در محل و منزل شما به عهده بگیرد. وجه تمایز این گروه از لحاظ فنی : تسلط کامل کارشناسان به آخرین تکنولوژی ساخت و تعمیر انواع تلویزیون در تمامی برند ها می باشد , آنالیز و تحلیل با بهره گیری از جدید ترین دستگاه های تعمیر و از طرفی دیگر قیمت بسیار مناسب تعمیرات و قطعات می باشد.

از جمله خدمات قابل ارائه توسط نمایندگی تکنیک tv ،  تعمیرات در تهرانپارس ( بومهن ، جاجرود ، ... ) , اعزام نیروی مجرب و متخصص به همراه قطعات مورد نیاز به این شهرستان ها در سریع ترین زمان ممکن, پذیرش کار از همکاران دارای مجوز رسمی و تعمیر و فروش برد انواع تلویزیون می باشد.

رضایت مشتری

هدف مجموعه تکنیک TV جلب رضایت شما با خدمات سریع و تعمیر با کمترین هزینه ممکن و قطعات اصلی تلویزیون ها می باشد.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون شما توسط متخصصان تکنیک TV و ارائه ضمانت نامه رسمی تکنیک تی وی برای اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی

اعزام تکنسین

اعزام تکنسین های متخصص تکنیک TV به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط تهران و شهرستان های تهران

روند تعمیر تلویزیون در مرکز تعمیر تلویزیون در تهرانپارس

تعمیر تلویزیون در تهرانپارس

متخصصان تعمیرات تکنیک TV خدمات تخصصی ال جی ، سامسونگ پیش از هر اقدامی، اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند تا امکان یک انتخاب آگاهانه برای شما فراهم گردد.در صورت نیاز به تعمیر تلویزیون برخی از اطلاعات اولیه و راهنمایی های فوق الذکر شامل موارد ذیل میباشد

 

 • پاسخگویی به تمام پرسش‌های مشتریان
 • نحوه تعمیر تلویزیون در تهرانپارس
 • مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون
 • روند تعمیر تلویزیون در تهرانپارس
 • برآورد هزینه تعمیر
 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

 

در صورت تأیید مشتری، متخصصان اقدام به تعمیر تلویزیون  شما خواهند کرد و تمام تلاش این مجموعه آن است تا نیازی به تعویض قطعات اورجینال یک تلویزیون نباشد. در غیر اینصورت، این اطمینان به شما داده می‌شود که تمامی قطعاتِ تعویضی اصل ‌باشند.

پس از اتمام فرآیند بازسازی و تعمیرات ، بررسی‌های نهایی انجام شده و کارشناسان فنی، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح تلویزیون، آن را تحویل میدهد. در غیر اینصورت، کالا به بخش مرکز فنی ارجاع داده خواهد شد.

شما کاربران گرامی می توانید اطلاعات مرتبط با روند تعمیر تلویزیون و خدمات مرتبط با هریک از آنها را با مراجعه به بخش روند تعمیرات مشاهده نمایید.

 

مختصری در مورد مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون تکنیک TV

مرکز تعمیر تلویزیون تکنیک TV با سالها تجربه درخشان در زمینه ی تعمیر برد و انواع تلویزیون LG از جمله ( OLED , LCD , LE, CRT ) با بهره گیری از کادر متخصص تعمیر تلویزیون، آمادگی دارد تعمیرات تلویزیون های شما را در اسرع وقت و با قیمت بسیار مناسب در منزل یا محل کار به عهده بگیرد. وجه تمایز این گروه از لحاظ فنی : تسلط کامل کارشناسان به آخرین تکنولوژی ساخت و تعمیر انواع تلویزیون و برد , آنالیز و تحلیل با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات تعمیر تلویزیون و از طرفی دیگر قیمت بسیار مناسب تعمیرات و قطعات می باشد.

از جمله خدمات قابل ارائه توسط این مرکز تعمیر تلویزیون در پردیس ( رودهن ، بومهن و ... ) , اعزام نیروی متخصص و مجرب به همراه قطعات مورد نیاز به این شهرستانها در اسرع وقت , پذیرش کار از همکاران دارای مجوز رسمی و تعمیر و فروش برد انواع تلویزیون می باشد.

تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون در تهرانپارس در منزل شما

تعمیر تلویزیون در منزل برای آن دسته از مشتریانی است که دستگاه تلویزیون آنها دچار نقص و خرابی گشته و به هر دلیل امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود ندارد.

مرکز سرویس ال جی به منظور آسایش خاطر و رفاه حال هموطنان، این امکان را فراهم نموده است تا در صورت درخواست مشتریان محترم، کادر فنی تعمیر و کارشناسان این حوزه، جهت تعمیر تلویزیون به منزل اعزام گردند.

در این سرویس کارشناسان تعمیرات خود به محل مورد نظر اعزام گشته و تمامی عملیات مورد نیاز جهت تعمیر و راه اندازی مجدد دستگاه را انجام می نمایند.

کارشناسان اعزامی مجموعه ای از قطعات و لوازم جانبی دستگاه را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز نسبت به تعویض قطعات معیوب اقدام نمایند.

این امر سبب صرفه‌جویی در زمان و سرعت بخشی به روند تعمیر تلویزیون در منزل صورت گرفته است و شما را از سردرگمی برای خرید قطعه مناسب و اورجینال رها خواهد کرد.

خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون محدود به مورد تعمیراتی خاصی نیست و تمامی ایرادات و اشکالات مرتبط با انواع تلویزیون را شامل می گردد.

شما مشتریان گرامی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت درخواست خود مبنی بر اعزام کارشناسان تعمیر تلویزیون به منزل را ثبت نمایید. کارشناسان این مرکز بخشی از دانش اطلاعاتی خویش درباره تعمیرات و فناوری های مرتبط با این دستگاه ها را در قسمت پاسخگویی به شما مشتریان گرامی ارائه می دهند.

لازم به ذکر است سرویس ال جی با پیشرفته ترین دستگاه فلت زن ، تعمیر تلویزیون آب خورده را هم تقبل می کند.

قابل توجه کاربران گرامی

 

مرکز تعمیر تلویزیون تکنیک TV

 

 

تعمیرات و رفع اختلالات ایجاد شده در انواع تلویزیون و برد دستگاه‌ها اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح شهر می‌باشد لیکن با توجه به پیشرفت ساخت و تولید جدید تلویزیون انواع برندها ، آنالیز و تعمیرات انجام شده می‌بایست به دست کارشناسان و متخصصانی صورت پذیرد که ضمن آشنایی و تسلط کامل با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ و تجهیزات روز دنیا، دانش فنی مورد نیاز را کسب کرده باشند ؛ لذا عدم توجه به این امر و مراجعه به مراکز غیرمجاز جهتِ انجامِ تعمیرات انواع تلویزیون و برد ، سبب می‌گردد تا بسیاری از دستگاه‌ها پس از تعمیر در مرکز غیرمجاز، هیچ‌گاه کیفیت اولیه خود را بازنیابند و گاهی با خرابی بیش از پیش، امکان بهبود و تعمیر آن‌ها برای همیشه از بین برود.

 

از این رو پیشنهاد مرکز تخصصی تکنیک تی وی به شما این است , پیش از مراجعه به این مراکز دقت و اطلاعات لازم را کسب نمائید

 

" نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نخواهید داشت "

" هم اکنون به جمع 12000 مشتری رضایتمند تکنیک TV بپیوندید "

 

 لازم به ذکر است تعمیر تلویزیون او ال ای دی (OLED) , ال ای دی (LED) , ال سی دی (LCD) , پلاسما و بُردها بصورت تخصصی و همراه ضمانت صورت می گیرد

مرکز تخصصی تعمیر تکنیک TV تمامی تلویزیون و برده هایی را که توسط متخصصان این گروه تعمیر می شوند سه ماه ضمانت می کند.

 

برچسب ها : تعمیر تلویزیون ال جی LG،تعمیر تلویزیون در منزل،تعمیر تلویزیون ال جی،تعمیر تلویزیون ال جی در منزل,TV,LG,خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی،تعمیر ال ای دی (ال جی)

مزایای تعمیر تلویزیون در منزل

 

 • به دلیل وجود قطعات جانبی تلویزیون به همراه کارشناس ، نیازی به خروج از محل برای تهیه‌ی قطعات جانبی مورد نیاز نخواهید داشت و بدین ترتیب با پرداختن به دیگر امور، در وقت و زمان خود صرفه‌جویی نموده‌اید.
 • تمامی مراحل تعمیر پس از کسب اجازه و تأیید صاحبان دستگاه انجام خواهد شد.
 • کارشناس تعمیر تلویزیون در منزل پس از اتمام کار، جهت افزایش عمر مفید دستگاه به شما آموزش خواهد داد
 • در صورت درخواست شما، مشاوره و راهنمایی‌هایی در زمینه‌ی خرید و تعمیر تلویزیون ارائه می‌گردد.
 • به دلیل انجام تعمیر تلویزیون در منزل نیازی به جابجایی و حمل دستگاه تلویزیون نخواهید داشت.
 • با استفاده از این سرویس از مشکلاتی که ممکن است در حین جابجایی دستگاه رخ دهد، پیشگیری می‌گردد. (مشکلاتی نظیر ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی تلویزیون و … ).
 • در این روش نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی برای حمل دستگاه و جابجایی آن نخواهید داشت.
 • به دلیل انجام تعمیر تلویزیون در منزل می‌توانید بر مراحل تعمیر تلویزیون نظارت داشته باشید.
 • کارشناسان تعمیر که به محل اعزام می‌گردند هیچ گونه محدودیتی در انجام تعمیر تلویزیون نخواهند داشت زیرا تمامی ابزار و تجهیزات تعمیر و ترمیم را با خود به همراه دارند.
 • کارشناسان مجرب و متعهد این مرکز، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها در حین تعمیر خودداری می‌کنند.
 • پیش از اقدام به تعمیر توسط کارشناسان این مرکز می‌توانید از میزان هزینه و دستمزد عملیات تعمیر دستگاه تلویزیون اطلاع یابید.
 • در این روش شما می‌توانید تمامی پرسش‌های خود را با کارشناس اعزامی در میان گذاشته و نسبت به رفع و حل آن‌ها اقدام نمایید.

245639

تعداد کل تعمیرات

91552

تعداد تعمیرات بُرد تلویزیون

154087

تعداد تعمیرات تلویزیون

93.7

رضایت مشتری

پشتیبانی رایگان و پاسخگویی ۲۴ ساعته

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهرانپارس ،پاسخگوی 24 ساعته

نحوه پاسخگویی به پرسشهای کاربران تکنیک TV ،مرکز پاسخگويي به پرسش هاي کاربران تکنیک TV وظيفه پاسخگويي به تمامي پرسش هاي دريافتي از سوي کاربران را بر عهده دارد.

در اين مجموعه تيمي از کارشناسان و تکنسين هاي تعمير حضور دارند تا پاسخگوي پرسش هاي حضوري و غيرحضوري کاربران اين مرکز باشند. راه‌اندازي مرکز پاسخگويي به پرسش هاي کاربران مبتني بر اين باور بوده که مشتري‌گرايي در يک سازمان از مهمترين عوامل موفقيت در هر سازمان است و اين استراتژي بايد مبتني بر رفع مشکلات و مسائل مشتري از طريق شناسائي خواست‌هاي پنهان و آشکار او چه در زمان حال و چه در آينده باشد.

در همين راستا کارشناسان ما در مرکز تعميرتلويزيون پاسخگوي پرسش هاي شما کاربران خواهند بود تا حتي الامکان برطرف کننده پاره اي از مشکلات و مسائل شما در اين زمينه باشند.

شما کاربران گرامي مي توانيد از قسمت پاسخگویی به سوالات هر گونه پرسش در زمينه تعميرات را با کارشناسان اين مرکز در ميان گذاشته و پاسخ هاي خويش را در قسمت پاسخگويي به سوالات دريافت نماييد.

درخواست خدمات

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

samsung Service

 

مرکز پاسخگويي به پرسش هاي کاربران پاک سرويس وظيفه پاسخگويي به تمامي پرسش هاي دريافتي از سوي کاربران را بر عهده دارد. در اين مجموعه تيمي از کارشناسان و تکنسين هاي تعمير حضور دارند تا پاسخگوي پرسش هاي حضوري و غيرحضوري کاربران اين مرکز باشند. راه‌اندازي مرکز پاسخگويي به پرسش هاي کاربران مبتني بر اين باور بوده که مشتري‌گرايي در يک سازمان از مهمترين عوامل موفقيت در هر سازمان است و اين استراتژي بايد مبتني بر رفع مشکلات و مسائل مشتري از طريق شناسائي خواست‌هاي پنهان و آشکار او چه در زمان حال و چه در آينده باشد. در همين راستا کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون  در تهرانپارس پاسخگوي پرسش هاي شما کاربران خواهند بود تا حتي الامکان برطرف کننده پاره اي از مشکلات و مسائل شما در اين زمينه باشند.

شما کاربران گرامي مي توانيد از قسمت تماس با ما هر گونه پرسش در زمينه تعميرات را با کارشناسان اين مرکز در ميان گذاشته و پاسخهاي خويش را در قسمت پاسخگويي به سوالات دريافت نماييد.

 

تهرانپارس خیابان شاهد پایین تر از میدان پروین خیابان رحیمی طاری پلاک 5 واحد1

طول هفته : ۹ صبح تا ۹ شب بدون تعطيلي

تلفن تماس : ۷۷۴۶۷۵۰۴

contact@lg-service.co